720x375lokata_jesienna

Lokata 5,5% od Expander!

Już kolejny raz rusza promocja od doradcy finansowego Expander, dzięki której można założyć najlepszą lokatę na rynku, pozbawioną jakichkolwiek dodatkowych produktów. Jest to zwykła lokata, a co za tym idzie wszystkie pieniądze będą w całości bezpieczne w wyniku gwarancji BFG. Warto też zwrócić uwagę na to, że jest to lokata, na której można zarobić zdecydowanie konkretniejsze pieniądze, niż w innych ofertach lokat na 5%. Każda osoba, która chce skorzystać z lokaty na 5,5% w Expander będzie zobligowana do tego, aby minimalnie wyłożyć kwotę rzędu 20 tysięcy, zaś osoby, które celują w maksimum to w tym przypadku wynosi ono, aż 60 tysięcy złotych.

Do kogo skierowana jest oferta?

Dużo osób sobie zapewne zdaje sobie sprawę z tego, a jeżeli są tu tacy, którzy nie to warto przypomnieć, ponieważ Lokata Jesienna jest zakładana w oddziale Expander, jednak tak naprawdę środki, które tam się znajdą trafiają ostatecznie do Meritum Bank. Wynika z tego prosta rzecz, że doradca finansowy Expander pełni w tym przypadku jedynie rolę pośrednika, a co za tym idzie skorzystać na tej promocji mogą tylko i wyłącznie nowi klienci. Pojęcie nowy klient oznacza osobę, która nigdy nie nabyła produktu finansowego za pośrednictwem Expandera. Każda osoba, która zechce ulokować swoje pieniądze ma możliwość na założenie tylko jednego depozytu. Oferta jest ważna od 15.10.2014 roku do 12.11.2014, albo do odwołania. Dlatego jeżeli macie środki, które chcecie ulokować lepiej nie zwlekajcie, ponieważ nie wiadomo co się stanie.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Jak skorzystać z oferty Expander?

Zainteresowane osoby mogą skorzystać z niej zostawiając odpowiednio wcześniej swoje dane w formularzu kontaktowym, zaś następnie będą musiały one czekać, aż oddzwoni do nich konsultant. Podczas rozmowy zostanie ustalony termin oraz oddział, w którym nastąpi spotkanie. Gdy udacie się do oddziału będziecie musieli powiedzieć, że interesuje Was Lokata Jesienna, a później będzie trzeba złożyć o nią wniosek. Opłacenia będzie można dokonać w ciągu 5 dni roboczych.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Lokata 5,5% od Expander! został opublikowany dnia 16 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *