aviva

Jak wygląda oferta polisolokaty?

Dzisiejsza oferta tak jak już mogliście przeczytać wcześniej jest to polisolokata oprocentowana na 5,5%, na 3 miesiące, w skali roku. Bardzo ciekawym aspektem tej promocji jest również to, że do 31 grudnia nie trzeba odprowadzać podatku za prowadzenie tej polisolokaty, a co za tym idzie 5,5% jest oprocentowaniem w skali netto. Dopiero na początku 2015 roku będzie trzeba odprowadzić podatek. Co za tym idzie można łatwo wywnioskować, że realne oprocentowanie lokaty jest nieco większe niż to się podaje i wynosi powyżej 6% brutto. Warto jednak posłużyć się tu regulaminem, aby nie być gołosłownym:

Dla dochodów uzyskanych z tytułu umów ubezpieczenia zawartych do dnia 17 października 2014 roku stosuje się zwolnienie z podatku dochodowego. Dla dochodów uzyskanych z tytułu umów ubezpieczenia zawartych od dnia 18 października do 31 grudnia 2014 roku, pobierany jest 19% podatek dochodowy określony od tej części dochodu, jaka przypada na okres od dnia 1 stycznia 2015 roku, proporcjonalnie do całego okresu obowiązywania umowy.

W jaki sposób założyć polisolokatę?

Jeżeli chcecie założyć polisolokatę oprocentowaną na 5,5% w Centrum Finansów Aviva to musicie:

  • Złożyć wniosek na stronie promocyjnej, na której trzeba podać:
    • Dane osobowe, czyli imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail
    • Miasto, w którym chcielibyście umówić spotkanie. Macie do wyboru placówki w takich miastach jak: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Wrocław i Warszawa
  • Czekać, aż ktoś z Avivy do Was zadzwoni. Kiedy to już nastąpi będziecie musieli się umówić z doradcą w jednym z oddziałów.
  • Pójść do wybranego wcześniej oddziału i podpisać umowę, a przy tym uważać na atak ofert „oszczędnościowych”.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Jaką otrzymujecie gwarancję kapitału?

Dzisiejsza polisolokata nie należy do produktów bankowych, a ubezpieczeniowych, a co za tym idzie nie podlega Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, jednak nie jest to żadna lichwa, bez zabezpieczeń, dlatego też nie ma też o co się bać. Wasze środki będą podlegać Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, a co za tym idzie zabezpieczenie na ewentualną stratę macie, jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie jest to tak dobre zabezpieczenie jak w przypadku bankowego funduszu gwarancyjnego, ale mimo wszystko nie jest naprawdę tak źle.

Gwarancja jaką otrzymacie będzie obejmować 50% wierzytelności, jednak nie będzie to więcej, niżeli równowartość 30 tysięcy euro. W przypadku bankowego funduszu gwarancyjnego jest „nieco” więcej, ponad 3 razy więcej, jednak nie ma co się obawiać, ponieważ przy tej ofercie nie będziecie mogli nawet wpłacić tak wysokiej kwoty.

Szczegóły oferty od Centrum Finansów Aviva

Oferta polisolokaty od Centrum Finansów Aviva jest ofertą przeznaczoną dla nowych, jak i dla obecnych klientów. Oprocentowanie wynosi w niej 5,% w skali roku, zaś okres trwania tej oferty to 90 dni. Minimalną kwota, którą będziecie mogli ulokować jest 2 tysiące złotych, zaś maksymalną 20 tysięcy złotych. Warto również wspomnieć, że skorzystanie z tego produktu nie wymaga korzystania z innych produktów. Na pewno największym minusem tej oferty jest to, że trzeba, niestety osobiście udać się do placówki Aviva. Po założeniu polisolokaty będziecie mieli 30 dni na to, aby wpłacić tam swoje środki.

Szczerze mówiąc to oferta w zasadzie nie ma żadnych wad, poza tym faktem, że trzeba udać się do placówki Avivy, jednak jeżeli Wam to nie przeszkadza to powinniście zastanowić się nad założeniem tego produktu.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą Jak wygląda oferta polisolokaty? został opublikowany dnia 18 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *