ing bank śląski konto direct z lwem

ING Bank Śląski rozdaje 100 zł! Poznaj Konto z Lwem Direct

Dostawanie pieniędzy za darmo to coś co zapewne lubi każdy. Można się założyć, że gdyby ktokolwiek z Was miał dostać pieniądze z chęcią by je przyjął, nawet będąc lekko zakłopotanym. Każdy wiecznie narzeka na brak pieniędzy, dlatego warto pozyskiwać nowe fundusze jeżeli istnieje taka możliwość.

Bank oferuje 100 zł

ING Bank Śląski wyszedł ostatnio z ciekawą propozycją dla nowych klientów. Promocja dotyczy jedynie osób, które nie posiadały żadnego rodzaju konta w tym banku od 01.01.2013 roku. Ponadto wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w promocji muszą założyć konto do 31 sierpnia oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych. ING Bank Śląski w ramach tej promocji wszystkim nowym klientom, którzy spełnią wyżej wymienione warunki zaoferuje możliwość pozyskania 100 złotych. Żeby otrzymać tę kwotę każdy nowy posiadacz karty ING Banku Śląskiego musi w terminie do 31 stycznia 2015 roku zrobić zakupy przy użyciu karty na kwotę nie mniejszą niż tysiąc złotych oraz zawarte transakcje muszą zostać rozliczone do tego właśnie terminu. Nagrody zostaną wypłacone na konto założone w ING Banku Śląskim do 28 lutego 2015. Co jest jednoznaczne z tym, że trzeba przez cały okres trwania promocji oraz miesiąc po niej być posiadaczem karty tego banku. Ponadto premia jest zwolniona z podatku.

Oferta ING Bank Śląski – konto z Lwem Direct

  • 0 zł za prowadzenie
  • 0 zł za użytkowanie karty (przy rozliczonych miesięcznych wydatkach kartą na co najmniej 200 zł)
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą ING Bank Śląski rozdaje 100 zł! Poznaj Konto z Lwem Direct został opublikowany dnia 25 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *