red bull mobile internet lte

Darmowy Internet LTE oraz starter za FREE od Red Bull Mobile

Z racji tego, iż całkiem niedawno w Gdyni odbyły się mistrzostwa świata, w wyścigach powietrznych Red Bull Air Race 2014. Sieć komórkowa Red Bull Mobile przygotowała z tej okazji dosyć interesująca promocję. Dzięki tej ofercie promocyjnej Red Bull Mobile oferuje darmowy starter swojej sieci komórkowej oraz możliwość nielimitowanego internetu LTE na okres 30 dni. Na starterze, który jest do zdobycia będzie znajdowało się 3 złote, które można wydać na romozwy krajowe, SMSy oraz do MMSy do wszystkich sieci.

Darmowy internet LTE od Red Bull Mobile

Jednak w przypadku darmowego internetu jest pewien mały haczyk. Mianowicie żeby z niego skorzystać trzeba wpierw na swoim koncie posiadać minimum 30 złotych oraz możliwość połączeń wychodzących. Dzięki temu przez okres 30 dni będzie można bezpłatnie korzystać z szybkiego internetu LTE, oferowanego przez Red Bull Mobile. Żeby uruchomić daną promocyjną usługę internetową trzeba wpisać kod *111*480*1#. Zaś po upłynięciu 30 dni od aktywacji można ponownie aktywować internet, jednakże już nie za darmo. Promocja trwa, aż do końca 2014 roku i dotyczy korzystania z technologii LTE jedynie w zasięgu własnej sieci Play.

Szczegóły taryfy:

  • 1 zł na wszystkie usługi zawarte w Cenniku
  • 3 zł do wydania na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • 29 gr za minutę do wszystkich sieci
  • 9 gr za SMS do wszystkich sieci
  • Dostępne są również DODATKOWE PAKIETY

Bezpłatny starter można zamówić tutaj.

Artykuł z ofertą Darmowy Internet LTE oraz starter za FREE od Red Bull Mobile został opublikowany dnia 29 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *