contract-408216_1280

CitiPhone za 6 złotych miesięcznie?

CitiBank ostatnio aktywnie działa, niekoniecznie zmierza to w dobrym kierunku, jednak na pewno dużo się dzieje. Użytkownicy zwykłych kart kredytowych, którzy zostali przyciągnięci przez liczne promocję banku mogą odczuć niedługo pewne zmiany, ponieważ zmienia się tabela opłat oraz prowizji. Na początku 2015 roku, a dokładnie od stycznia prawie wszyscy posiadacze karty kredytowej Citi Handlowy będą musieli zapłacić 6 złotych miesięcznie za usługę CitiPhone.

Co zrobić, aby zrezygnować z usługi CitiPhone?

Na szczęście istnieje możliwość, dzięki której można zrezygnować z CitiPhone. Bank informuje o tym w mailu, który został rozesłany do klientów. W wiadomości od banku można przeczytać, że:

Możliwość korzystania z CitiPhone: 6 zł (Jeśli jednak korzystasz już z bankowości on-line, możesz zrezygnować z opłaty za obsługę przez infolinię pisząc do nas w Citibank Online. Zawsze możesz zadzwonić do CitiPhone, żeby aktywować i zastrzec kartę lub skorzystać z Automatycznego Bankiera)

Czy można zrezygnować z opłaty za kartę?

Warto tutaj wspomnieć o tym, że prowadzenie karty kredytowej również wiąże się z pewnymi opłatami. Użytkowaniami wybranej karty kredytowej według nowej tabeli opłat może pochłonąć całkiem sporą sumę pieniędzy. Średnio oscyluje ona od 8 do 18 złotych miesięcznie, pod warunkiem, że skorzystaliście z promocji na start, w której macie pierwszy rok za darmo. Warto w tej sytuacji przypomnieć o pewnym sposobie, który w większości przypadków działa. Wystarczy, że zadzwonicie na infolinię banku i powiecie, że chcecie zamknąć swoją kartą, w takiej o to sytuacji bank powinien zaproponować Wam dożywotnie zniesienie opłat w zamian za zmienienie decyzji. Oczywiście tak było do tej pory, na dzień dzisiejszy nie wiadomo jak to będzie funkcjonowało. Bardzo możliwe, że bank również zmienił swoją politykę w tymże zakresie.

Zapewne każdy z Was będzie miał lepszy pomysł na to jak wydać łączną sumą 288 złotych, na którą składa się CitiPhone oraz utrzymanie karty kredytowej. Osoby, które posiadają kartę w Citi powinny się tym zainteresować, ponieważ lepiej przeciwdziałać, niż później obudzić się gdy przyjdzie do płacenia.

Artykuł z ofertą CitiPhone za 6 złotych miesięcznie? został opublikowany dnia 3 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *