orange promocja 6gb internetu

6 GB internetu od Orange!

Już kolejny rok z rzędu Orange oferuje swoim użytkownikom bardzo ciekawą promocję. Oferta jest skierowana do użytkowników telefonów na kartę. Promocja oferowana przez firmę Orange dotyczy specjalnego pakietu internetowego, który jest ważny przez okres 60 dni.

Kto może skorzystać z tej oferty?

Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy abonenci taryf Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go.

Ile można zaoszczędzić dzięki ofercie Orange?

Pakiet 6GB to dosyć duża oszczędność. Ponieważ kosztuje on jedynie 6 złotych i jest ważny przez okres dwóch miesięcy. W porównaniu z innymi ofertami, chociażby konkurencyjnych sieci komórkowych to naprawdę spora okazja. Gdyż większość konkurencyjnych sieci nie stwarza tego typu promocji, a internet mobilny o wysokości 1GB kosztuje często w okolicach 10 złotych. Co za tym idzie zakup 6GB kosztowałby 60 złotych, więc jest to dziesięć razy więcej, niż w przypadku oferty promocyjnej od sieci komórkowej Orange.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą 6 GB internetu od Orange! został opublikowany dnia 31 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *