getin online

50 złotych znowu do zgarnięcia od Getin Bank!

Niedawno Getin Bank wypuszczał promocję, w której można było zgarnąć 50 złotych tylko i wyłącznie za wykonanie przelewu przy pomocy aplikacji mobilnej. Jak nie pamiętacie to więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ. Getin Bank postanowił znowu rozruszać swoją usługę mobilną i ponownie rozdaje pieniądze za skorzystanie z niej i wzięcie udziału w promocji. Tym samym wszystkie osoby, które nie zdążyły się niestety złapać na tę ofertę, mają ponownie szanse na to, aby zgarnąć dodatkowe środki finansowe.

Jak zarobić 50 złotych od Getin Bank?

Na początku trzeba zdać sobie sprawę, że w promocji Getin Mobile II nie mogą wziąć udziału osoby, które w przeciągu 6 miesięcy były posiadaczami Lokaty Mobilnej, albo wykonały dowolny przelewy, korzystając tym samym z aplikacji mobilnej. Dotyczy to wszystkich klientów, czyli Getin Bank oraz Getin Online. Jeżeli jednak jesteś w takiej sytuacji, że wykonałeś swój ostatni przelew, albo posiadałeś Lokatę Mobilną do końca marca tego roku to na szczęście nic straconego, ponieważ druga edycja promocji ma nowy czas trwania, a dokładniej można z niej skorzystać do końca września. Kiedy okaże się, że wpasowujecie się w profil takiej osoby to wtedy wystarczy się zarejestrować na stronie promocji i podać tam swój numer PESEL. Dzięki czemu Bank będzie mógł zweryfikować udział w promocji.

Gdy okaże się, że wszystko przeszło jak najbardziej pomyślnie to kolejnym krokiem, który będzie trzeba zrobić to wykonanie dowolnego przelewu przy użyciu aplikacji mobilnej na kwotę minimum dwudziestu złotych, a następnie w okresie od 01.09 do 15-10-2014 Bank wypłaci Wam premię w wysokości 50 złotych, w okresie 5 dni roboczych.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą 50 złotych znowu do zgarnięcia od Getin Bank! został opublikowany dnia 12 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

4 opinii do oferty.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *