money-256308_1280

5% zwrotu za zakupy w Biedronce

6 grudnia ruszy kolejna już promocja Banku Pekao, która została stworzona z myślą o klientach, którzy posiadają Eurokonto. Dzięki tej promocji każdy klient banku Pekao posiadający owe konto będzie mógł zyskać 5% wydanych pieniędzy w sklepach sieci Biedronka. Bardzo ciekawe jest to, że promocja jest skierowana do wszystkich klientów Eurokonta, poza tymi, którzy skorzystali z możliwości 20% zwrotu.

50 złotych dla obecnych klientów

Promocja przeznaczona jest dla osób, które są w posiadaniu Eurokonta z kartą debetową MasterCard, albo Maestro. Bank również uniemożliwi wzięcie udziału w promocji tym klientom, którzy już skorzystali z wcześniejszej promocji z Biedronką.

Ponadto każda osoba, która ma ochotę wziąć udział w tej promocji musi zdawać sobie sprawę z tego, że konieczne jest to, aby zarejestrowała się ona w systemie bankowości internetowej Pekao24, albo zrobiła to w oddziale banku, czy też bankomacie Pekao S.A. W przypadku tego ostatniego wariantu wystarczy, że po włożeniu karty naciśniecie „Biorę udział”, kwestia wygląda bardzo podobnie co do bankowości internetowej Zgłoszenie do promocji będzie wymagało od Was podania imienia, nazwiska oraz numeru identyfikacji klienta.

Każdy z uczestników promocji otrzyma zwrot w wysokości 5% dokonanych przez siebie transakcji bezgotówkowych w sklepach sieci Biedronka podczas dwóch okresów promocyjnych, czyli od 6 do 7 oraz od 13 do 14 grudnia 2014 roku. Trzeba pamiętać o tym, żeby każda z transakcji została dokonana na kwotę co najmniej 50 złotych.

Trzeba pamiętać również, że wysokość nagród jest limitowana. Łączna pula nagród wynosi 1 000 000 złotych, zaś jedna osoba może zyskać jedynie 50 złotych.

Artykuł z ofertą 5% zwrotu za zakupy w Biedronce został opublikowany dnia 8 grudnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *