slider-lokata-4-1-940x410_7342

4,10% na lokacie w Credit Agricole

Banki coraz częściej wychodzą z przeróżnymi promocjami, tym razem Credit Agricole nie chce pozostać w tyle. Oczywiście jak na razie najlepiej trzymają się lokaty, z bonusem, czyli Idea Bank oraz Meritum Bank. Jak zapewne wiele osób zdaje sobie sprawę to ulokowanie 100 tysięcy złotych poniżej czterech procent nie ma sensu. Do kwoty 100 tysięcy jest Meritum Bank, zaś powyżej 100 tysięcy jest Idea Bank z lokatą Wielki Procent. Wczoraj Credit Agricole wyszedł z całkowicie nową ofertą, której zadanie było przebicie konkurencji. Czy im się udało?

Jak prezentuje się oferta Credit Agricole?

Credit Agricole stwierdziło, że zaoferuje swoim klientom więcej, czyli 4,1% do 200 tysięcy złotych. Jest to prawdziwa rzadkość. Dodatkowo ulokowanie produktów odbywa się na okres 3 miesięcy. W porównaniu z innymi depozytami kwartalnymi oferta naprawdę się wyróżnia. Warto również wspomnieć, że lokata nie posiada w zasadzie żadnych ograniczeń. Aktualnie jest to jedna z lepszych ofert na rynku, wśród banków komercyjnych, jak nie najlepsza, jeżeli chodzi o tak wysoki depozyt. Żeby założyć lokatę trzeba być posiadaczem niezerowego salda w Credit Agricole do daty 31 sierpnia 2014 roku. Ponadto aby założyć tę lokatę trzeba być posiadaczem konta w Credit Agricole. Wiele osób może pomyśleć, że to kwestia dosyć problematyczna, jednak prawda jest taka, że nie ma się zbytnio o co martwić. Bo Credit Agricole wychodzi z nową promocją dla osób, które założą konto w ich banku.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą 4,10% na lokacie w Credit Agricole został opublikowany dnia 1 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *