aktywna karta

300 złotych premii od Getin Bank

Jakiś czas temu pojawiła się kolejna oferta od Getin Banku w serwisie Gruper. Promocja dotyczy założenia konta w Getin Up. W odróżnieniu do poprzedniej promocji w tej można zgarnąć 300 złotych, a nie tak jak to wcześniej było, aż 400. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na plusy oraz minusy, które oferuje ten serwis, ponieważ jak się może okazać wcale nie jest to tak łatwe jakby niektórzy mogli sobie pomyśleć.

Kto może skorzystać z nowej promocji Getin Bank?

Głównym targetem Getin Bank w tej promocji są osoby fizyczne, które od pierwszego czerwca 2013 roku nie posiadały konta w ich banku. Osoby, które zakupią kupon za sumę 0 złotych, będą uprawnione do wykorzystania go do dnia 14 października 2014 roku.

300 złotych z Aktywną Kartą

Skorzystanie z oferty na gruperze to w zasadzie nie jest w żadnym razie nową promocją, bardziej jest to kolejna edycja promocji Aktywna Karta, w której tym razem można zyskać do 300 złotych. Istnieje ciągle możliwość, aby założyć ją bez korzystania z serwisu gruper, wystarczy skorzystać z wniosku internetowego. Promocja jest w zasadzie bardzo prosta. Wystarczy, że przez okres sześciu miesięcy od wzięcia udziału w promocji dokona się 5 transakcji przy użyciu karty, po czym otrzyma się wpływ na konto o wysokości 50 złotych, który zostanie zrealizowany w terminie do 14 dni po tym jak zostanie rozliczona piąta transakcja. Jeżeli w jednym miesiącu nie dokonacie 5 transakcji przy pomocy karty to premia zostanie wypłacona dopiero w następnym miesiącu, a co za tym idzie łączna kwota zmniejszy się. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie spowoduje, że stracicie możliwość uzyskania premii w następnym. Kolejną bardzo istotną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę w tym przypadku jest to, że nagrodę będzie można otrzymać tylko pod szczególnymi warunkami. Chodzi o to, że osoba, która nawet zdobędzie premie rzędu 300 złotych, to nie będzie mogła być tego tak pewna, iż nie będzie trzeba jej oddać. Wynika to z tego, że w sytuacji gdy uczestnik zyska prawo to zatrzymania tej promocji tylko pod warunkiem, że w okresie do 24 miesięcy po założeniu konta w banku nie zamknie rachunku w banku, w innym razie będzie zobowiązany do tego, aby zwrócić całą sumę otrzymanej premii.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Jak wyglądają opłaty związane z rachunkiem i kartą?

Rachunek w GetinUP może być bezpłatne, jednakże wcale nie musi być, ponieważ aby tak się stało trzeba spełnić pewnego rodzaju warunki. Jeżeli chcecie, aby nie była od Was pobierana kwota w wysokości 9,99 złotych miesięcznie za prowadzenie konta to będziecie musieli dokonać płatności bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej, albo aplikacji IKasa na łączną sumę rzędu 300 złotych. Pewnego rodzaju uproszczenie mają osoby, które skończyły 25 lat, gdyż będą oni zobligowani do tego, aby dokonać płatności bezgotówkowych przy pomocy aplikacji IKasa, albo korzystając z karty debetowej na kwotę rzędu 100 złoty, w innym razie również będą zmuszeni zapłacić 9,99 złotych.

Jeżeli zaś chodzi o korzystanie z karty, która zostanie wydana do Waszego konta to niestety, ale nie ma możliwości, aby była ona darmowa. Każda osoba, która będzie posiadać kartę będzie też musieć płacić za nią miesięcznie 2,99. Warto ponadto zwrócić uwagę na to, że tabela opłat i prowizji może uec zmianie. Dlatego istnieje szansa, że przez dwa lata opłaty mogą się podwyższyć, a klienci nie będą mogli nic z tym zrobić, gdyż zobowiązali się do tego, żeby korzystać z konta przez co najmniej 2 lata.

Dlatego tak naprawdę to trzeba się poważnie zastanowić nad tym czy warto jest założyć konto w tym banku. Z racji tego gdy odejmie się koszty obsługi karty to zamiast obiecywanych 300 złotych otrzyma się zaledwie 228,24 złotych. Jest to spora różnica, zwłaszcza że nie wiadomo do końca czy to nie ulegnie w najbliższym czasie zmianie i opłaty się nie podwyższą. Możliwe,że osoby, które poszukują nowego konta w banku będą chciały skorzystać z tej oferty, oczywiście pod warunkiem, że nie mają problemów z dokonywaniem co miesięcznych płatności na kwotę rzędu 100, czy 300 złotych. Mimo wszystko nie jest to oferta, którą można polecić każdemu. Warto wszystko dobrze przeanalizować, ponieważ założenie konta wiąże się ze sporym ryzykiem.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą 300 złotych premii od Getin Bank został opublikowany dnia 6 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *