credit agricole ca saver

1 Konto: 50 zł na start + oprocentowanie 12% od Credit Agricole

Ostatnim czasem Credit Agricole wyszedł z promocją, dzięki której można zyskać po 20 złotych za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokona się płatności kartą w wysokości minimum 100 złotych. Ponadto w tej promocji klient może otrzymać na tzw. tytułowy „start” kwotę w wysokości 50 złotych. Jakby było tego mało Credit Agricole oferuje również konto oprocentowane na ponad 12% przez cały rok. Jednak oprocentowanie dotyczy jedynie kwoty 500 złotych. Lecz w połączeniu tych wszystkich promocji razem okazuje się, że oferta jest naprawdę warta uwagi.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

Oferta w szczegółach prezentuje się w sposób następujący. Każdy uczestnik korzystające z CA Saver, jeżeli chce wziąć udział w promocji, jest zmuszony do dokonania zakupów na łączną kwotę 100 złotych. Dzięki zaoszczędzonym środkom, dzięki skorzystaniu z CA Saver, bank je podwoi, dzięki czemu pod koniec roku będzie można uzyskać na koncie, aż 240 złotych. Ponadto żeby wziąć udział w promocji trzeba założyć konto, z kartą debetową do 15 sierpnia oraz uruchomić Rachunek Oszczędzam i usługę CA Saver. Dodatkowo trzeba wiedzieć o tym, że ważnym aspektem jest regularne zasilanie konta na kwotę 500 zł. Jednak jeżeli ma się umowę o pracę, emeryturę albo rentę trzeba zlecić przekazywanie środków, zaś gdy prowadzi się własną działallność trzeba złożyć deklarację stałego zasilania konta.

Żeby założyć konto trzeba również złożyć w placówce certyfikat, alb kod sms, dzięki któremu będzie można skorzystać z promocji. Kod sms można odebrać po wypełnieniu formularza.

Minusem jest to, że promocja dotyczy tylko i wyłącznie jednego konta o nazwie 1Konto. Dodatkowo żeby otrzymać 50 zł na start musi być przez cały rok dokonywany wpływ w wysokości 500 zł. W wyniku oprocentowania 10% netto, albo jak kto woli 12,345% brutto, dziennie dostanie się właśnie te 50 zł. Promocja mówi o 50 zł na starcie, a rzeczywistość pokazuje, że ten start to w tym przypadku raczej meta.

1Konto oferuje:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę Visa 1Konto
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronetu
  • 0 zł za Pakiet Pomoc Techniczna

Ponadto, żeby skorzystać z promocji trzeba być całkowicie nowym klientem, albo przez 90 dni nim po prostu nie być. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego, kto się rozmyślił jakiś czas temu z konta w Credit Agricole, ponieważ może teraz wrócić i zgarnąć dodatkowe premie. Nie opłaca się być stałym klientem banku. Znacznie lepiej być albo niewiernym klientem, albo całkowicie nowym.

Artykuł z ofertą 1 Konto: 50 zł na start + oprocentowanie 12% od Credit Agricole został opublikowany dnia 28 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *